"LITTLE SHOP OF HORRORS" WIOSNA 2022

Kolejne spektakle znakomicie odebranego przez Widzów spektaklu "Little Shop of Horrors" już 1, 2 i 3 kwietnia w warszawskiej Scenie Relax.

Bilety na spektakle dostępne są tutaj:  https://bit.ly/SR_LITTLE_SHOP_OF_HORRORS

PIERWSZY TAKI W POLSCE

TM Proscenium to teatr pasjonatów, zacierający granicę pomiędzy amatorskim ruchem musicalowym, a zawodowym światem teatru. W zespole teatru znajdziemy uznanych już artystów, studentów aktorstwa, a także osoby wykonujące na co dzień inne zawody. Pierwszą produkcją teatru jest musical "Little Shop of Horrors", wystawiany  w oparciu o licencję udzieloną przez największego światowego dysponenta praw do światowych tytułów musicalowych - Music Theatre International. Premiera odbyła się 22 października 2021 roku w Scenie Relax w Warszawie. Spektakl w ramach partnerstwa z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie promuje honorowe krwiodawstwo. Sponsorem strategicznym spektaklu jest Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o. Partnerem spektaklu jest klinika stomatologiczna "Ochota na Uśmiech". Patronat medialny nad "Little Shop of Horrors" objęła Wirtualna Polska.

TWÓRCY

TM Proscenium pod kierownictwem artystycznym Antoniusza Dietziusa to kolektyw pasjonatów musicalu. Specjaliści od oświetlenia, przygotowania muzycznego, charakteryzacji czy grafiki.

"LITTLE SHOP OF HORRORS"

Hit prosto z Broadway'u po raz pierwszy zagościł na polskiej scenie musicalowej w pełnej wersji. Porywająca muzyka Alana Menkena, fantastyczna obsada i doświadczony skład realizatorów zapewnią naszym Widzom niezapomniane wrażenia!

SCENA RELAX

Premiera "Little Shop of Horrors" odbyła się w Scenie Relax w samym centrum Warszawy, w zabytkowym budynku kultowego Kina Relax. To miejsce z 50-letnią historią! Po 14 latach od ostatniego seansu w gmachu przy Złotej 8 zagościły spektakle, koncerty i widowiska artystyczne - w tym i nasze "Little Shop of Horrors"!

OBSADA

W skład obsady "Little Shop of Horrors" wchodzi grupa utalentowanych pasjonatów musicalu, młodych aktorów wybranych przez reżysera naszego spektaklu. Znajdziemy wśród nich studentów warszawskiej Akademii Teatralnej, tegorocznego maturzystę, wokalistkę Studia Accantus czy... stomatologa! Większość z nich przez lata można było oglądać w uwielbianych przez Widzów spektaklach Śródmiejskiego Teatru Muzycznego.

TEATR DOMAGA SIĘ KRWI!

W ramach partnerstwa z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie spektakl promuje krwiodawstwo w ramach akcji "Teatr domaga się krwi!", zainaugurowanej przez Teatr Muzyczny Proscenium.

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorem strategicznym "Little Shop of Horrors" została Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o. 

Superpolisa to multiagencja ubezpieczeniowa zajmująca się porównaniem i sprzedażą produktów aż 30 największych ubezpieczycieli. Celem firmy jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb Klienta i zapewnienie mu szerokiego wyboru, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie.

Superpolisa umożliwia zakup polisy u Agentów Ubezpieczeniowych we własnych, franczyzowych oraz partnerskich punktach stacjonarnych. Łącznie pod swoimi skrzydłami ma ponad 300 placówek oraz sieć ponad 3 tysięcy niezależnych agentów, we wszystkich województwach w Polsce
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: https://superpolisa.pl/

PARTNER 

Partnerem spektaklu została klinika stomatologiczna "Ochota Na Uśmiech"!

Ochota Na Uśmiech to miejsce stworzone z pasji do dawania zdrowego i pięknego uśmiechu. Klinika specjalizuje się w cyfrowym planowaniu uśmiechu - Digital Smile Design - innowacyjnej metodzie, pozwalającej Pacjentom przymierzyć końcowy efekt leczenia, jeszcze przed jego rozpoczęciem. W klinice pracują lekarze wszystkich specjalizacji, co przekłada się na najwyższej klasy kompleksową opiekę już od pierwszej wizyty. Przyjazne gabinety dentystyczne i wnętrza oraz rodzinna atmosfera zapewniają dobre samopoczucie w trakcie leczenia, a wizyty kontrolne są czystą przyjemnością.
Zapraszamy na stronę internetową kliniki: https://ochotanausmiech.pl/