PIERWSZY TAKI W POLSCE

Teatr Muzyczny Proscenium jest pierwszym polskim repertuarowym prywatnym teatrem amatorskim, który produkuje spektakl w oparciu o licencję udzieloną przez największego światowego dysponenta praw do światowych tytułów musicalowych - Music Theatre International. Premiera odbędzie się 22 października 2021 roku na Scenie Relax w Warszawie i będzie to musical "Little Shop of Horrors"! Spektakl w ramach partnerstwa z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa promować będzie honorowe krwiodawstwo. Sponsorem strategicznym spektaklu jest Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o. Patronat mediany objęła Wirtualna Polska.

TWÓRCY

TM Proscenium pod kierownictwem artystycznym Antoniusza Dietziusa to kolektyw pasjonatów musicalu. Specjaliści od oświetlenia, przygotowania muzycznego, charakteryzacji czy grafiki. Nasi Widzowie zobaczą na scenie młodych amatorów teatru muzycznego, którzy pod okiem profesjonalistów przez najbliższe miesiące w pocie czoła pracować będą nad jak najlepszym efektem końcowym.

Październikowa premiera będzie dużym wydarzeniem w świecie polskiego teatru muzycznego - wraz z pierwszym spektaklem w polskim teatrze narodzi się nowy ośrodek musicalowy.

"LITTLE SHOP OF HORRORS"

Hit prosto z Broadway'u po raz pierwszy zagości na polskiej scenie musicalowej w pełnej wersji. Porywająca muzyka Alana Menkena, fantastyczna obsada i doświadczony skład realizatorów zapewnią naszym Widzom niezapomniane wrażenia!

SCENA RELAX

Premiera "Little Shop of Horrors" odbędzie się na Scenie Relax w samym centrum Warszawy, w zabytkowym budynku kultowego Kina Relax. To miejsce z 50-letnią historią! Po 14 latach od ostatniego seansu w gmachu przy Złotej 8 zagościły spektakle, koncerty i widowiska artystyczne - w tym i nasze "Little Shop of Horrors"!

OBSADA

W skład obsady "Little Shop of Horrors" wchodzi grupa utalentowanych pasjonatów i amatorów musicalu, wybrana przez reżysera naszego spektaklu. Znajdziemy wśród nich studentów warszawskiej Akademii Teatralnej, tegorocznego maturzystę, wokalistkę Studia Accantus czy... stomatologa! Większość z nich przez lata można było oglądać w uwielbianych przez Widzów spektaklach Śródmiejskiego Teatru Muzycznego.

TEATR DOMAGA SIĘ KRWI!

W ramach partnerstwa z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie spektakl promować będzie honorowe krwiodawstwo w ramach akcji "Teatr domaga się krwi!"

SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorem strategicznym "Little Shop of Horrors" została Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o. Dziękujemy za wsparcie! 

WESPRZYJ NAS I ODBIERZ BILETY NA PRZEDPREMIERĘ!

Możesz być współtwórcą pierwszej produkcji naszego Teatru! Zajrzyj na nasz Patronite lub Zrzutkę, zostań naszym Patronem i otrzymaj związane z tym benefity, w tym zaproszenia na spektakle - przedpremierę lub nawet premierę!