III EDYCJA WMP

To będzie już 3 edycja Warsztatów Musicalowych Proscenium. Tak jak rok najbardziej musicalowy tydzień w roku spędzimy w Lipowej Dolinie pod Kazimierzem Dolnym. 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj:
https://forms.gle/aQnk4CL22ffVpqQ68

NAJLEPSZA KADRA 

Tegoroczne warsztaty składać się będą z 5 głównych przedmiotów oraz dwóch Master Classów. Zajęcia poprowadzą wybitni polscy artyści musicalowi i doświadczeni pedagodzy.

"TANIEC WAMPIRÓW"

Materiałem warsztatowym tegorocznej edycji będzie znakomity musical sceny niemieckojęzycznej, jeden z najpopularniejszych musicali wystawianych w Polsce  - "TANIEC WAMPIRÓW" ("TANZ DER VAMPIRE"). Materiał będący muzycznym odpowiednikiem jednej
z najtrudniejszych form scenicznych - farsy. To musicalowy pastisz horrorów, oparty na oryginalnym scenariuszu filmu "Nieustraszeni pogromcy wampirów" Romana Polańskiego, który w 2006 roku uczestniczył w próbach do polskiej prapremiery w Teatrze Muzycznym ROMA. Muzycznie monumentalny, wizualnie przesiąknięty gotykiem oraz mrokiem Transylwanii, perfekcyjny w kostiumie
i charakteryzacji, wymagający ruchowo oraz wokalnie. Ogromne sceniczne wyzwanie dla zespołu realizatorów oraz obsady każdej produkcji.

LIPOWA DOLINA

Warsztaty odbędą się w ośrodku Lipowa Dolina pod Kazimierzem Dolnym. Do dyspozycji Uczestników oddany zostanie cały obiekt. Więcej o Lipowej Dolinie możesz przeczytać na jej stronie internetowej: https://www.lipowadolina.pl/ Ponadto na potrzeby m. in. zajęć tanecznych przygotowany zostanie namiot z parkietem o powierzchni 150 metrów kwadratowych.

Koszt tegorocznej edycji warsztatów to 2350 zł.

DO 20 LUTEGO OBOWIĄZUJE PROMOCJA FIRST MINUTE, W RAMACH KTÓREJ OPŁATA ZA WARSZTATY WYNOSI 2000 ZŁ. WARUNKIEM SKORZYSTANIA Z PROMOCJI JEST UISZCZENIE CAŁEJ KWOTY.