WARSZTATY MUSICALOWE PROSCENIUM 2020

W pierwszych historycznych Warsztatach Musicalowych Proscenium wzięło udział dziewiętnastu Uczestników z całej Polski. Pasjonaci musicalu przyjechali do Bogdan z Krakowa, Wrocławia, Szczecina, Białegostoku, Lublina, Warszawy czy z Gdyni. Warsztatowy tydzień wypełniony był 47 godzinami zajęć z zespołu wokalnego, podstaw gry aktorskiej, tańca musicalowego, stepu oraz pracy z reżyserem. Zajęcia poprowadzili Kaja Mianowana, Anna Mrozowska, Arkadiusz Borzdyński, Maciej Glaza oraz Kierownik Artystycznych Warsztatów Antoniusz Dietzius. Gościem specjalnym Warsztatów był Marcin Wortmann, który w jeden z wieczorów poprowadził prawie 3-godzinny master class. Koordynatorami Warsztatów byli Artur Gancarz i Michał Olechniewicz. 

A CHORUS LINE

Uczestnicy przez tydzień pracowali na materiale z musicalu "A Chorus Line". Na warsztat zostały wzięte m.in. utwory "One", "What I did for love", czy "I Hope I Get It". Zwieńczeniem Warsztatów był 20 minutowy spektakl wyreżyserowany przez Antoniusza Dietziusa.

TYDZIEŃ PEŁEN EMOCJI

Specyfika materiału oraz fantastyczna grupa ludzi sprawiły, że już od pierwszego dnia atmosfera Warsztatów przepełniona była wieloma emocjami, a w dniu zakończeniu Warsztatów ciężko było pogodzić się z powrotem do rzeczywistości. 

UCZESTNICY

1. Zofia Kuncicka
2. Karol Ledwosiński
3. Kacper Plis
4. Patrycja Furmanik
5. Karolina Łykowska
6. Justyna Mróz
7. Paulina Skowrońska
8. Julianna Cieślik
9. Natalia Kuźmierkiewicz
10. Monika Gruszka
11. Ada Szczęsna
12. Monika Brzuchala
13. Gabriela Belka
14. Anna Mączka
15. Izabella Kaczmarczyk
16. Karolina Obrębska
17. Klaudia Kerstan
18. Julia Wilijewicz
19. Urszula Radziszewska